povídky ze světa HP

Svět Harryho Pottra neni dokonalý jen v toužebném přání

KOMENTOVÁ POVÍDKA

Tak tu máme první komentovou povídku!

 

Za vše děkuji : Heleně :)  

 

Stalo se to v pár okamžicích. Slunce se skrylo za černé mraky, které se zčistajasna objevily na obloze a spustil se prudký liják. Obyvaleté Kvikálkova rychle sbalili slunečníky, popadli opalovací krémy a lahve s limonádou a utíkali se schovat do svých domů. Rychle rozdělali oheň v krbech a kroutili hlavami nad neočekávaným letním počasím. Jen jeden chlapec popadl pláštěnku a jakousi tyčku a nenápadně vyklouzl zadním vchodem z domu v Zobí ulici. Nebyla to tyčka, nýbrž kouzelnická hůlka. Namířil si jí na obličej, zamumlal pár slov, která odnesl vítr a v tu chvíli na jeho brýle přestaly dopadat kapky deště. Oblékl si pláštěnku a hůlku držel připravenou v natažené ruce. To, co čekal se opravdu zanedlouho objevilo. K Harrymu Potterovi z dálky mířil houf mozkomorů.

 

 

Dva se k němu blížili ze zadu a dalších třináct ho začalo obklopovat.Bylo mu jasné,že by je určitě všechny neporazil.Ovšem také věděl,že dnes útočit nebudou.Přišli mu předat vzkaz.Vzkaz od jejich pána.Lorda Vldemorta
,,Pottere.'' vystoupil z řady jeden Smrtijed.
,,Malfoy.'' vyprskl Harry.
,,Pán Zla ti dává nabídku, která se neodmítá Pottere. Přidej se k nám a Brumbál proti nám nebude mít šanci. Než něco řekneš přemýšlej o tom. Dnes v noci si s tebou Pán Zla promluví, přes vaše spojení.'' lehce ukázal na jeho čelo. ,,Přemýšlej o tom.'' řekl Lucius Malfoy znovu a i s ostatními Smrtijedy se přemístil.

07.06.2016 21:09:23 - landscapers: Балин, to ano...:( :-)
frydek pujcka hned
16.06.2015 20:48:51 - anchovy: Mýlíte. Jsem si jistý. Napište mi PM, пообщаемся. :D
rychla pujcka
13.05.2012 15:35:14 - isje: Employment services function by way of being sure that qualified people usually are harmonized with all the suitable businesses.

reklama They turn into any the broker between your economy additionally, the corporation by causing connections, that will rather be non-existent.
22.12.2008 16:26:54 - K.K.: Harry ještě ten den musel na příkaz jeho pěstounů posekat trávník, ačkoliv vypadal posekaně, umýt nádobí, utřít, vyluxovat a vzápětí ještě umýt okna. Připadal si jak jejich sluha, no, co vlastně mohl od takových lidí očekávat, že ?Bylo půl 12 večer. Harry seděl na své posteli a rozhodoval se. "-Mám, nemám, mám ?" Nakonec zahnal svůj vnitřní, vlezlý a neskutečně drzý hlásek a uložil se ke spánku.Stál v kruhové místnosti obklopen mnoha smrtijedy, přímo naproti Pánovi Zla.

"Ptám se tě naposledy, Harry, přidáš se k nám ? Uvědom si, že když se přidáš k nám, Brumbál nic nezmůže a jen ty a já, budem vládnout světu!" Harry tohle čekal, čekal, že mu tohle pán zla bude nabízet, ale vždyť je to to co chtěl. Když to udělá nebude cesta zpět. Bude navždy zavázán zlu....

"Ano..." šeptl Harry skoro neslyšně. Slyšeli ho však všichni, jelikož v místnosti bylo hrobové ticho.

"Přistup blíž, Harry " Tázaný udělal požadovanou věc. Voldemort beze slova vytáhl hůlku, kterou přiložil na jeho zápěstí. Harry ucítil štípavou, horkou bolest, projíždějící celou rukou. Bolest náhle ustála. Harry se podíval na svoji ruku. Jeho osud byl zpečetěn. Rýsovalo se na ni znamení zla ......


 
snění je povolené