povídky ze světa HP

Svět Harryho Pottra neni dokonalý jen v toužebném přání

Válka a začátek nerozlučného přátelství

Komentáře

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9780":
Mysty
tak dneska jsem tü poprvé a jsem úplně unešená. Tvoje povídky se mi hrozně moc líbí, mají takový ten nádech rebelství, ale dokážou odhalit i pocity. Nezaměřuješ se v povídce jen na zlo, ale i na dobré stránky. a vystihuješ to pesně ze strany zla a dobra, to se nestává moc často. Gratuluji. Jaj, teď jsem mluvila o všech těch povídkách a teď k téhle. Povedla se a hrozně mě zajímá další pokráčko, prvně jsem myslela, že se Harry s Snady budou mít rádi - ba - milovat, ale po tom spojení hůlek si říkám, zda to nejsou sourozenci. No uvidím. Ale určitě přidej další kapitlku co nejřív. A jen tak pro zajímavost, moje icq je 434-495-907.
Malika
jej trochu jsem to nepochopila.mají stejné jádro v hůlce nebo maji stejné jádro jako že sou příbuzný?nejdřív jsem si myslela že tahle povídka bude na můj vkus hodně vulgární(podle první kapitoly mi to tak přišlo)ale tahle kapitola se mi líbí.už se těšim na další.to by bylo děsně vtipný kdyby byly všichni příbuzný.:-)
werusenka
moc pěkná kapitola, máš skvělé náměty povídek. moc se mi líbí už se těším na další kapitolu
rikisa
hustě...tak to bylo dobrý, zvlášť ten konec, jsem z toho na větvi - že by byl Harry příbuzný se Severusem a jeho dcerkou?

http://rikisa.blog.cz
Sirina
Heh...heh jak od Snapea dojemné....mno nebudu hnusná...je to dobré, líbí se mi to a jsem zvědavá na další kapitolu a vysvětlení s těma hůlkama....
____________________________
Sirinino povídkové království

 
snění je povolené